top of page
Taitaja9_logo_640px.png

Huom! Paikkakunta on nappi!

Ilmoittaudu oman alueesi lomakkeella!

  • Pyydä kilpailujoukkuetta keksimään ja pistämään muistiin joukkueen uniikki nimi. Tietoa tarvitaan varsinaisen pelin alussa!

  • Voit ilmoittaa 5 ryhmää per lomake

  • Jos joukkueita on vähemmän kuin  5, kirjoita kenttiin : tyhjä

  • Jos joukkueen jäsen sairastuu voit korvata hänet toisella  jäsenelle! Tästä ei tarvitse erikseen ilmoittaa. Riittää, että sinulla on tieto muuttuneesta pelaajasta.

  • Lomakkeesta lähtee sähköpostikopio sinulle, sekä aluevastaavalle. (Tarkasta myös roskapostisi.)

Taitaja2024 leima valkomusta (png).png

Eura, Eurajoki, Harjavalta, Huittinen, Jämijärvi, Kankaanpää, Karvia, Kihniö, Kokemäki, Köyliö, Luvia, Merikarvia, Nakkila, Parkano, Pomarkku, Pori, Rauma, Siikainen, Säkylä, Ulvila

Enonkoski, Heinävesi, Hirvensalmi, Iisalmi, Joroinen, Juankoski, Juva, Kaavi, Kangasniemi, Karttula, Kerimäki, Kiuruvesi, Kuopio, Lapinlahti, Leppävirta, Maaninka, Mikkeli, Mäntyharju, Nilsiä, Parikkala, Pertunmaa, Pieksämäki, Pielavesi, Punkaharju, Puumala, Rantasalmi, Rautalampi, Rautavaara, Ristiina, Savonlinna, Siilinjärvi, Sonkajärvi, Sulkava, Suonenjoki, Tervo, Tuusniemi, Varkaus, Varpaisjärvi, Vesanto, Vieremä

Espoo, Hanko, Inkoo, Karkkila, Kauniainen, Kirkkonummi, Lohja, Raasepori, Siuntio, Vihti

Aura, Pöytyä, Kaarina, Koski tl, Marttila, Kustavi, Laitila, Lieto, Loimaa, Parainen, Masku, Mynämäki, Naantali, Nousiainen, Oripää, Paimio, Pyhäranta, Raisio, Rusko, Salo, Sauvo, Somero, Taivassalo, Turku, Uusikaupunki, Vehmaa, Ypäjä

Asikkala, Forssa, Hattula, Hausjärvi,Heinola, Hollala, Humppila, Hyvinkää, Hämeenlinna, Iitti, Janakkala, Jokioinen, Kärkölä, Lahti, Loppi, Myrskylä, Orimattila, Padasjoki, Riihimäki, Sysmä, Tammela, Urjala

Hamina, Imatra, Kotka, Kouvola, Lappeenranta, Lemi, Luumäki, Miehikkälä, Parikkala, Pyhtää, Rautjärvi, Ruokolahti, Savitaipale, Taipalsaari, Virolahti

Hankasalmi, Joutsa, Jämsä, Jyväskylä, Kannonkoski, Karstula, Keuruu, Kinnula, Kivijärvi, Konnevesi, Kuhmoinen, Kyyjärvi, Laukaa, Multia, Muurame, Petäjävesi, Saarijärvi, Toivakka, Pihtipudas, Pylkönmäki, Viitasaari, Uurainen, Äänekoski

Askola, Helsinki, Järvenpää, Kerava, Lapinjärvi, Liljandel, Loviisa, Mäntsälä, Nurmijärvi, Pernaja, Pornainen, Porvoo, Pukkila, Sipoo, Tuusula, Vantaa

Hämeenkyrö, Ikaalinen, Juupajoki, Kangasala, Keuruu, Kuhmalahti, Kuru, Kylmäkoski, Lempäälä, Luopioinen, Längelmäki, Mouhijärvi, Mänttö-Vilppula, Nokia, Orivesi, Pirkkala, Punkalaudun, Pälkäne, Ruovesi, Sahalahti, Suodenniemi, Tampere, Toijala, Urjala, Valkeakakoski, Vesilahti, Viiala, Viljakkala, Vilppula, Virrat, Ylöjärvi

Alajärvi, Alavus, Evijärvi, Ilmajoki, Isojoki, Isokyrö, Jalasjärvi, Kannus, Karijoki, Kaskinen, Kauhajoki, Kauhava, Kokkola, Korsnäs, Kristiinankaupunki, Kruunupyy, Kourtane, Kurikka, Laihia, Lappajärvi, Lapua, Lestijärvi, Luoto, Maalahti, Mustasaari, Närpiö, Oravainen, Pedersöde, Perho, Pietarsaari, Seinäjoki, Sievi, Teuva, Toholampi, Töysä, Uusikaarlepyy, Vaasa, Veteli, Vimpeli, Vöyri/Maksanmaa, Ähtäri

Ilomantsi, Joensuu, Juuka, Kitee, Kontiolahti, Lieksa, Liperi, Nurmes, Outokumpu, Polvijärvi, Rääkkylä, Tohmajärvi

Alavieska, Enontekiö, Haapavesi, Hailuoto, Haukipudas, Hyrynsalmi, Ii, Inari, Kajaani, Kalajoki, Kemi, Kemijärvi, Keminmaa, Kempele, Kestilä, Kiiminki, Kittilä, Kolari, Kuhmo, Kuivaniemi, Kuusamo, Kärsämäki, Liminka, Lumijoki, Merijärvi, Muhos, Muonio, Nivala, Oulainen, Oulu, Oulunsalo, Paltamo, Pattijoki, Pelkosenniemi, Pello, Piippola, Posio, Pudasjärvi, Pulkkila, Puolanka, Pyhäjoki, Pyhäjärvi, Pyhäntä, Raahe, Rantsila, Ranua, Ristijärvi, Rovaniemi, Rovaniemen maalaiskunta, Ruukki, Salla, Savukoski, Siikajoki, Simo, Sodankylä, Sotkamo, Suomussalmi, Taivalkoski, Tervola, Tornio, Tyrnävä, Utajärvi, Utsjoki, Vaala, Vihanti, Vuolijoki, Yli-Ii, Ylikiiminki, Ylitornio, Ylivieska

Lisätietoja saat oman alueesi yhteyshenkilöltä

Häme LHKK, Lounais-Hämeen koulutuskuntayhtymä Päivi Hasia paivi.hasia@lhkk.fi 050 362 0878

Kaakkois-Suomi Saimaan ammattiopisto Sampo Kati Minkkinen kati.minkkirıen@edusampo.fi 040 484 2569

Keski-Suomi Gradia Kari Nieminen kari.nieminen@gradia.fi 040 341 5337

Keski-Uusimaa Careeria Janne turtiainen janne.turtiainen@edu.hel.fi 041 529 8896

Pirkanmaa Tampereen seudun ammattiopisto Tredu Jussi Janhunen jussi.janhunen@tampere.fi 040 800 7306

Pohjanmaa Sedu, Seinäjoen koulutuskuntayhtymä Minna Pesonen minna.pesonen@sedu.fi  040 868 2068

Pohjois-Karjala Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria Pekka Parviainen pekka.parviainen@riveria.fi 050 402 3186

Pohjois-Suomi Koulutuskuntayhtymä OSAO Sauli Jaara sauli.jaara@osao.fi 040 033 0587

Satakunta WinNova Vesa-Pekka Kuusela vesa-pekka.kuusela@winnova.fi  044 455 8019

Savo Savon ammattiopisto Silja Salminen silja.salminen@sakky.fi 047 853185

Uusimaa Omnia Johanna Lind johanna.lind@omnia.fi   044 739 7441

Varsinais-Suomi Novida Regina Tyrsky regina.tyrsky@axxell.fi  044 739 7224

bottom of page